Zelený kratom

Zelený kratom neboli GREEN kratom v sobě snoubí kvality i účinky červeného a bílého typu, díky čemuž patří mezi nejvyhledávanější volbu sběratelů-začátečníků, jež se s kratomem teprve seznamují.

Cena

117137
1117137
Green Maeng Da Kratom
Green Maeng Da Kratom
126 Kč
od 117 Kč
(až –19 %)

Botanický prášek Green Maeng Da Kratom patří mezi zelené kratomy vyrobené ze zeleně žilnatých listů stromu Mistragyna speciosa. Maeng Da Kratom představuje speciálně...

Objednáno 
GMDK/0010
Super Green Nano Kratom
Akce
Super Green Nano Kratom
146 Kč
od 137 Kč
(až –21 %)

Zelený Super Green Nano Kratom pochází z Indonésie a je jedním z nejrozšířenějších typů kratomů vůbec vhodným pro začínající sběratele. Vyrábí se z tropického stromu Mistragyna...

Objednáno 
SGNK/0010
2 položek celkem

Vyrábí se ze zeleně žilnatých listů již vzrostlejších stromů Mitragyna speciosa, které najdete především v tropické Jihovýchodní Asii (ostrovy Indonésie Borneo a Bali, dále v kontinentálním Thajsku). Zelený kratom je zde tradiční a po staletí známou rostlinou, která si našla u místních různá využití.

Příběh zeleného kratomu

Proces přeměny rostliny v prášek začíná sušením v chladnějších, avšak suchých interiérech. Po patřičné době se listy přenáší ven, kde se dosuší do požadovaného stavu, aby se následně rozdrtily. Kratom, taktéž známý jako kakuam, thang, biak, thom či mambog, obsahuje látky mitragynin, mitrafylin a 7-hydroxymitragynin.

Ty se využívají například v asijské medicíně pro jejich schopnost povzbudit či dodat pacientovi energii. Obecně právě nabuzující účinky, které aktivují mysl, jsou u zeleného kratomu nejžádanější vlastností, jež domorodci v Asii využívali. V České republice se jakékoliv užívání kratomu, jakožto neschválené potraviny, nedoporučuje a prodává se pouze jako sběratelský předmět.

Zelený kratom má spíše vyvážené účinky. Více energie dodává bílý kratom, který může být v tomto ohledu nebezpečnější. Pokud někdo experimentuje s kratomem, tak je však opatrnost na místě v obou případech.